Krásné sny se vám budou zdát i na rozkládací pohovce

Nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že téměř každý z nás sní o velkém prostorném domově, kde bude mít každý člen domácnosti své soukromí v podobě vlastního pokoje. K tomu bychom si přáli ještě i pracovnu a prostornou šatnu pro odkládání věcí. Skutečnost je však jiná. Už řadu let bydlíme v malém bytě v sídlištní zástavbě. Tady začíná boj o každý centimetr prostoru a nábytek, který si vybereme a pořídíme, musí splnit hned několik účelů najednou.

Velkým problémem v malém bytě je především to, jak vymyslet pohodlné spaní. Manželská postel zabere téměř celý pokoj a přitom ji využíváme opravdu jen v nočních hodinách. Mnohem jednodušší je zvolit takový kus nábytku, který nám přes den bude sloužit jako sedací souprava. Sledování televize, čtení oblíbené knížky, posezení s přáteli. Tohle všechno se přeci neodehrává v manželské posteli, ale na prostorné a pohodlné sedací soupravě. A jak mít tedy obojí? Odpovědí je rozkládací pohovka pro každodenní spaní.

V současné době už jsou tyto pohovky navrženy tak, aby vám poskytly potřebný komfort nejen během dne, ale i během noci. Není třeba se tak strachovat o nepříjemné pocity, ztuhlý krk, nebo bolavá záda. Moderní materiály a precizní zpracování se postarají o váš klidný spánek.

Jak vidíte, i ve dvoupokojovém bytě můžete přenechat jeden pokoj dětem a vy si zaberete prostor v obývacím pokoji. Kousky, které naleznete v naší nabídce, jsou navrženy tak, aby vám co nejvíce usnadnily rozkládání a následné skládání. Ze sedačky bude postel za pár okamžiků a dokonce naleznete i úložný prostor, kam skládat přes den veškeré lůžkoviny.

Modely z naší nabídky vám udělají radost nejen svou cenou, ale také moderními potahovými materiály, které se perfektně hodí do všech interiérů. Mysleli jsme na to, abychom pro vás vybrali kusy jak v neutrálních barvách, tak s výraznějšími motivy. Jistě si vyberete!