Hračka, která stojí za to


Každý rodič má na Vánoce hromu práce a to jak s dárky, tak s úklidem a s pečením cukroví. Největší problém jsou však dárky a z toho důvodu, že člověk už neví, co by měl pro svoje ratolesti vymyslet. Nejlepší je během celého roku sledovat svoje dítě a zjistit, co by se mu líbilo, nebo na co má spadeno. Pokud jste to však nevypozorovali, nebo jste neměli čas, to zjistit, tak neváhejte a objednejte dárek, který rozhodně ocení. Hračka lokomotiva Tomáš Masinka-tomas, je známá po celém Světe a Vaše dítě jí rozhodně ocení a stráví s ní mnoho času.

lokomotiva

Každé malé dítě ví v dnešní době, kdo je lokomotiva Tomáš a jakou má barvu. Ještě aby ne, lokomotiva Tomáš je teď na každém rohu a to díky tomu, že se rychle proslavila. Navíc se blíží Vánoce a lokomotiva tak vystrkává růžky. Díky kreslenému seriálu, který se začal vysílat, si mašinka Tomáš udělal mnoho fanoušků a to jak u nás tak v zahraničí. Na své cestě zažívá velká dobrodružství, ale i problémy, které musí řešit. Vždy se z problémy však dostane a to díky svým věrným přátelům, kteří jsou jí vždy na blízku. Problém společnými silami odstraní a opět se vrací do svého vyhřátého depa. Lokomotiva Tomáš má navíc obličej a také umí mluvit, tudíž jsou, zní děti u vytržení a nadšeni.

lokomotiva

Na jejich webových stránkách najdete všechno s jejím motivem a to nejen hračky, ale i ostatní zboží. Do jejich sortimentu patří třeba nálepky, stavebnice, puzzle, knihy, ale i batohy a tašky, oblečení, nebo další školní vybavení. Navíc, pokud si objednáte zboží nad 1500 Kč, tak budete mít dopravu zdarma a ušetříte nějaké ty peníze navíc. Nově můžete navíc nakupovat čepice a rukavice na zimu, taktéž s motivem mašinky.

Pokud tedy nevíte, jaký dárek dát svému dítěti na Vánoce, nebo narozeniny, tak zvolte mašinku Tomáše. Určitě bude nadšený a stráví s ní mnoho hodin hraní.