Necítíte se dobře?

Co jíte a pijete?
U většiny lidí nevypadá jídelníček zrovna příkladně. Kromě toho že část lidí má nějaký zlozvyk v podobě kouření či jiných návykových látek jako je třeba alkohol, jí nepravidelně, nesnídají a hlavně se jejich strava neskládá ze zrovna kvalitních potravin. V dnešní době je těžké najít kvalitní potraviny, které nejsou příliš chemicky ošetřované, nebo které nemají často i životu nebezpečné složení. Když chce člověk kvalitně jíst, musí často nakupovat v dražších obchodech, a to část lidí logicky odradí.

nezdravé jídlo

Vlivem nezdravého jídla se nám v těle usazují toxiny, které jsou zátěží pro náš organismus. Pro naše těla je těžké se jich zbavit, a proto mu můžeme pomoct například tak že si dáme detoxikační čaj a nebo budeme držet půst. Oba způsoby jsou velmi dobré, protože během nich k vyloučení velké části toxinů opravdu dojde. Tento speciální čaj tvoří bylinná směs, která pomáhá tělu zbavovat se škodlivých látek. V kombinaci s občasným půstem se budete cítit lépe.

tmavý čaj

Co je to půst?
V dnešní době se je málokdy setkáme s tím, že někdo dodržuje celkový půst, což znamená že člověk nejí a pije jen čistou vodu. Půst trvá vždy maximálně pár dní v závislosti na zdravotním stavu. Velmi dobré výsledky má přerušovaný půst, což znamená, že člověk jí jen několik hodin z celého dne a foto až druhý den. Tento půst je dobré dodržovat vždy když cítíte že jste nafouknutí a nebo že se celkově necítíte dobře. Další z cest, jak ulevit tělu od chemikálií, je výplach tlustého střeva, po kterém se budete cítit opravdu jako znovuzrození, jenže to není cesta, kterou by se dokázal vydat každý.
Ulevte svému tělu jednou za čas od chemikálií, které jsou všude okolo nás, a které mohou výrazně snížit kvalitu našeho života. A nezapomínejte, že na stav těla má vliv i psychická stránka, na místě jsou meditace a dechová cvičení.