Sportovní reklama


Je opravdu hodně různých způsobů, jak vy si můžete udělat nějakou kvalitní reklamu, aby všechno bylo opravdu poctivě a krásně udělané. Například já vždycky dbám na to, aby například moje reklama byla vždycky vidět úplně na první pohled, a proto si vždycky dávám reklamu tam, kde je to nejlepší a kde to je nejvíce na očích. A nejlepší to je třeba, když máte vaši reklamu na kšiltovce. Anebo také na propisce. Já vím, že třeba na propisce toho si nikdo nevšimne, ale třeba když jsou někteří lidé, kteří moc rádi luští anebo mají takovou práci, kde využívají vždycky většinou propisky nebo další psací potřeby, tak právě reklama na propisce nebo na jiných psacích potřebách bude naprosto ideální.

Nápoj v lahvi může být i ochucený.

A protože já prodávám ve sportovních potřebách, tak jsem si řekla, že je nejlepší reklama bude třeba na sportovní lahve s potiskem. A pokud ještě váháte, jakou reklamu udělat, tak jsem ho za sebe doporučuji opravdu zmíněné sportovní lahve s potiskem, protože sportovní láhve využívá každý sportovec, protože při každém sportu se musí samozřejmě dostatečně pít. nebo to také mohou být reklamní sportovní tašky. Ale nakonec jsme se s vedením rozhodli, že si dáme reklamu na sportovní lahve a chtěli jsme nějaké krásné dekorativní sportovní lahve s potiskem.

Při sportu dostatečně pijte.

A právě kvůli tomu, že to byly sportovní lahve s potiskem, tak jsme do toho potisku chtěli dát právě naší logo firmy a také telefonní kontakt. Řeknu vám, že pokud opravdu chcete nějakou firmou zviditelnit a udělat něco lepšího, tak opravdu doporučuji, abyste tam právě měli logo vaší firmy a hlavně kontakt. Bez toho se vám žádná reklama asi nevyplatí, bez kontaktů to nejde, stačí buďto telefonní číslo, anebo třeba klidně i adresu, ale já sama za sebe spíše doporučuji telefonní číslo, je to taková rychlejší komunikace mezi zákazníkem a firmou.