Tipy na pohádkovou svatbu

Příprava svatby může být někdy opravdu oříšek. Kromě tohoto, že je potřeba zajistit vhodnou lokaci na obřad a následnou hostinu, chce snad každá nastávající nevěsta vypadat v den D naprosto úchvatně. Se vším je tedy potřeba začít s předstihem, tak aby se minimalizoval stres, který chystání svatebního dne mnohdy doprovází.

Originální svatební oznámení

Svatebním oznámením seznámíte své hosty s datem a místem konání vaší svatby. Je mimořádně důležité rozeslat jej včas. Obecně se doporučuje doručit jej minimálně měsíc před vašim velkým dnem, avšak lze je vhodné poslat jej i dříve, tak aby si všichni hosté stihli zařídit na vámi zvolený den volno a mohli se dostavit.

nevěsta s náhrdelníkem

Dokonalé svatební šaty

Výběr svatebních šatů je snad pro každou nevěstu vrcholem svatebních příprav. Pokud se vdáváte v horkých letních měsících, pak je dobré mít připraveny šaty dvoje. Již tradičně má nevěsta popůlnoční šaty, jež jsou méně formální. Jestliže se však nechcete ve velké róbě, které bývají většinou velmi nepohodlné a těžké, trápit až do pozdních večerních hodin, jsou pro vás krátké svatební šaty http://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/ tou pravou volbou. V takovýchto šatech můžete protancovat klidně celé odpoledne a večer beze strachu, že si je pošlapete či roztrhnete. Další výhodou je také to, že v kratších a lehčích šatech vám nebude takové horko.

svatební kytice

Vlasy a vizáž

Tradiční svatební make up bývá vždy velmi jemný a decentní. Tento trend se drží již několik let. Avšak v poslední době vídáme na svatbách nevěsty s výraznějším líčením. Pokud nejste zvyklá používat velké množství líčidel, bude pro vás lepší zvolit spíš méně výrazný make up.

Jako svatební účes jsou v poslední době velice trendy rozpuštěné a jemně navlněné vlasy. Jestliže zvolíte tradiční drdol, rozhodně nešlápnete vedle. Celková vizáž samozřejmě záleží především na vašich preferencích. Jak líčení, tak účes je vhodné vyzkoušet předem, tak aby byl výsledek dokonalý.