Zpestřete si svatbu kouzelníkem

Svatba je jedna z těch životních událostí, na kterou se vzpomíná po celý život. Kolikrát vás za život potká? Většinou jen jednou. Z toho důvodu ji budoucí snoubenci většinou pečlivě plánují. Nic se nesmí pokazit a vše musí být perfektní. Svůj den si chtějí užít a mít na něj jen ty nejlepší vzpomínky.

Kromě samotného obřadu, hostiny a dalších zvyklostí je součástí svatby i zábava, nejen pro samotné novomanžele, ale i pro všechny svatební hosty. Nechcete nic běžného, ale naopak nečekaného a originálního. Co třeba pozvat kouzelníka? Ten už dávno není součástí pouze dětských oslav a představení. Kvalitní zábavu dokáže zajistit i v jiných kruzích, třeba na svatební hostině https://www.vaskouzelnik.cz/zabava-na-svatbu.

nevěsta

Nezapomenutelný zážitek nejen pro novomanžele

Představme si ve stručnosti, jak takové vystoupení kouzelníka na svatbě probíhá. Jisté je, že pro všechny se stane naprosto jedinečným a nezapomenutelným zážitkem, a to je podstatné.

· V úvodní části nejdříve kouzelník přichystá kouzlo pro všechny hosty, kterým se vlastně sám představí. Poté na řadu přichází speciální kouzlo s novomanžely, na které budou s láskou vzpomínat po celý život. Je to překvapení, které se stane symbolem manželského slibu.

· Po této krátké úvodní části přichází na řadu delší program určený pro všechny svatebčany. Tato část se také nazývá „Table Hopping“. Spočívá v tom, že kouzelník obchází jednotlivé stoly a hosty a mezi nimi předvádí jednoduchá, krátká, ale zajímavá kouzla. Například jde o triky s kartami či prstýnky.

karty

Celková doba programu se pohybuje v rozmezí 80 – 120 minut, úvodní část v rozsahu cca 10 minut a zbytek tvoří program mezi hosty. Zvolte si i vy tento doprovodný kouzelnický program, jistě všechny potěší. Může se stát příjemným rozptýlením při čekání na focení, mezi tancem, u kávy či dezertu. Kouzelník by na vaší svatbě neměl chybět.