Božské makronky k boží kávě

Míříte-li do Hradce Králové nebo jím projíždíte na vaší služební cestě či směrem na dovolenou, zastavte se u nás na dobrý dortík z naší výtečné cukrárny a vynikající kávičku, kterou připravíme tak, jak máte rádi! Kromě toho, že nás najdete v Hradci Králové, tak nás najdete i na Instagramu i na Facebooku, kde máte možnost zhlédnout naše dobroty, které se na vás těší!

narozeninový dort

K výrobě skvostných dortíků používáme jen a pouze čerstvé a na výsost kvalitní suroviny, takže naše mlsoty chutnají božsky …

Stejně tak si budete připadat, když otevřete dvířka do naší kavárna hradec králové Pinkroses kavárničky. Budete mile překvapeni naší květinovou stěnou v sladkém růžovo bílém tónu, která vytváří skutečně božský pocit příjemného uvolnění. A o to nám jde – aby se u nás zákazníci cítili nejen jako doma, ale trošku víc. U nás nemusíte myslet na úklid, na luxování, úkoly vašich dětí. Budeme rádi, když u nás vypnete, a to doslova – počítač, vysavač i vědomí …

Dopřejte si alespoň hodinku skvělé nálady a příjemné pohody u voňavé kávy a výtečného dortíku, který se jen rozplývá na jazyku. A ať k nás zavítáte sami, nebo s přáteli či kamarádkou, budeme vás rozmazlovat natolik, že od nás nebudete chtít od odejít. Naše makronky vážně nemají chybu!

božské makronky

Utečte vašim starostem a zabouchněte jim před nosem vrátky naší báječné kavárny. U nás se proto pak budete cítit skutečně božsky, jakoby v jiném světě.

Předností naší kavárničky je útulnost, milá empatická obsluha a naprosto výjimečná chuť hřejivé kávy. A kde jinde byste si měli odpočinout, než u šálku voňavého čerstvě praženého kafíčka s pohledem na božskou květinovou stěnu, která přináší klid, lásku a uvolnění.

Prozradíme vám ještě jedno tajemství. Právě l á s k a je naší tajnou přísadou, kterou používáme pro výrobu našich skvělých dortíků a taktéž vám tuto přísadu dopřejeme při přípravě vonící kávy.