Moleskine Timepage aneb podstata ukrytá v dokonalé aplikaci

Firma Moleskine je vyhlášenou firmou mající velmi kvalitní diáře, rovněž zajímavé zápisníky i poznámkové bloky. Firma, která se pyšní dlouholetou pověstí velmi interesantních diářů nejen po designové stránce.
zápisník a propiska 
Pohled do historie aneb víte, že…
 
Diáře nebo lépe řečeno zápisníky podobné aktuálním od firmy Moleskine, byly oblíbené již v devatenáctém století. Tyto zápisníky byly ručně vyráběné a to prostřednictvím rodinné knihařské firmy po celém území Francie. Kapesní zápisníky se těšily značné oblibě mezi umělci. Byli to právě oni, kdo zápisníky proslavil. V té době se však jednalo o zcela jednoduché provedení zápisníku v černé barvě. Kapesní zápisník nejen díky své velikosti si získal přízeň u takových velikánů, jako byl například Vincent van Gogh, Pablo Picasso, Oscar Wild či Ernest Hemingway.
 
Moleskine Timepage nejen pro iPhone
 
Jedná se o zcela ideální verzi aplikace určenou nyní pro iPhone a iPad zařízení. Vše spočívá v minimalisticky pojatém kalendáři, jenž jednotlivé dny v týdnu znázorňuje coby časovou osu. Tímto tak jsou všechny vaše uskutečněné zápisy i poznámky přehledné. Pozitivní je, že je potenciální i tato aplikace pro samotné Apple Watch.
 
Kvalitní mobilní diář pro nenáročné
 
Tato aplikace je velmi přínosná pro nenáročné uživatele, kteří zkrátka preferují dokonalý přehled a pořádek v diáři. Aplikace je schopna pracovat i s kalendáři, jako je například iCloud, Microsoft Exhange, Outlook, Facebook, Yahoo či Google kalendář.
 
A to není zdaleka vše! Samotná aplikace Moleskine Timepage dokáže rovněž přidat informace o počasí, kdy tak i zároveň vidíte, jaké bude počasí v daný den.
 kalendář 2018
Timepage aneb trochu jiný design
 
Časová osa je nastavena tak, že si ji lze upravovat a zvolit, kolik dní chcete mít k vidění. Rozmanitost je v podobě vytváření událostí, kdy tak lze jak odeslat pozvánku, či získat například informace z Google Places. Také lze zjistit i veškeré detailní informace o dopravě.
 
Moleskine Timepage
 
V AppStoru tak lze pořídit aplikaci Timepage. Mějte trochu jiný diář. Upoutá nejen velmi zajímavým designem, ale především vám umožní plánování a to vskutku dopodrobna den po dni.