Oživení dětského pokoje

Moderní bydlení si zaslouží také moderní vybavení. Pokud chceme náš interiér trochu ozvláštnit, a navíc získat pohodlné posezení, pak je jednou z možností pořídit si sedací pytle.
o Někteří odpůrci se obávají nepohodlí.
– Zbytečně.
– Pokud zvolíte kvalitního výrobce, pak budete mít spíše opačný problém.
– Jestliže vás v bytě bydlí více, možná, že se jen tak do náruče tohoto útulného vaku nedostanete.
sedací pytle na pláži.jpg
Tyto kvalitní vaky jsou vhodné do každého interiéru. A to jak obývacích, tak i dětských pokojů. Své využití nacházejí i na zahradách a terasách.
o Pokud uvažujete, že tento moderní doplněk pořídíte svým ratolestem do dětského pokoje, pak je určitě vhodné volit veselé barvy.
o Děti mají rády pestrost.
Možná, že si ještě pamatujete legendární Želvy Ninja. Právě jejich barvami se nechal výrobce inspirovat při barevném provedení vaků do klučičího pokoje. Ale určitě nenajde své uplatnění pouze tam. Kombinace barev, kterými jsou fialová a limetkově zelená, se hodí do současných moderních interiérů, kde vypadají velice svěže.
kniha o králíčkovi.jpg

Nejprve sedátko, pak lehátko

Zajímavým nápadem jsou sedací vaky a sedací pytle DUO. Od těch jednobarevných se odlišují tím, že můžete měnit jejich barvu podle momentální nálady. Zmíněné vaky DUO jsou opravdu univerzální.
o Můžete z nich vytvořit křeslo nebo i lehátko.
o A jelikož systém trojitého zapínání zamezuje pronikání vody do náplně a naopak, můžete se směle vydat i na vodní hladinu.
Některé věci je možné pořizovat v nižší kvalitě. Poslouží jen krátce a pak se s nimi snadno rozloučíme. U některých ale platí opak. Je nutné pořídit je jen v prvotřídní kvalitě. Na sedacích vacích se šetřit rozhodně nevyplácí. Nejsou to sezónní věci, které na podzim můžeme bezstarostně zahodit. Proto kvalitní výrobci používají pouze prvotřídní nylon, který odolává ušpinění i mechanickému poškození.