Podzimní styl

S tím jak pomalu opadavá ze stromů zbarvené listí, se mění celá okolní krajina a s ní by se měla sladit i naše domácnost. Z pestřejších barev bychom se měli zaměřit spíše na ty teplejší. Jako je červená, žlutá nebo oranžová. Během podzimu, ale nesmíme zapomínat i na naše drahé zesnulé, podzimní období je spjato s duchovní tématikou a obdobím minulým.

listy zbarvené podzimem

Nejrozšířenějším svátek skoro po celém světě je halloween, ten se převážně slaví v anglicky mluvících zemích světa a postupně se dostává i k nám. Je spjat s nejrůznějšími mystickými a nadpřirozenými bytostmi. Lehce podobným svátkem u nás je svátek dušičky. To, co je, ale oba spojuje, je vykrajování dýní. Malé nebo velké, během podzimu by rozhodně neměli u našich domovů chybět. Představivosti se meze nekladou. Proto není divu, když na zapraží našich sousedů, uvidíme svítící siluety jejich oblíbených filmových hrdinu, nebo zkrátka čehokoli, co jim stanulo na mysli. Cena jedné větší dýně by neměla přesáhnout cenu padesáti korun. Vydlabání, je sice trochu pracné, ale pochvíli, kdy se do této aktivity vžijete se z ní může stát vaše nová tradice. A co víc, je to i aktivita, která dokáže zabavit i ty nejmenší děti po dost dlouhou dobu.
zátiší dýní různých velikostí

Váš domov, by měl okouzlit všechny smysli, neměl by být krásný pouze na pohled, nýbrž by měl okouzlit i svou vůní, toho lze dosáhnout různými aromatický i olejovými lampami, náplně a aromata nejsou příliš dráha a manipulace s nimi je víc než dost jednoduchá. Záleží už tedy jen na vás, jakou vůní zvolíte. K. Podzimu se hodí vůně jablek, nebo jiných ovocných plodů. Také je vhodná vůně vanilky nebo obyčejných citrusů, jako je pomeranč se směsí s citrónem. Podzim je kratší období před většími svátky vánoc, ale to neznamená, že byste se pro něj nemohli nadchnout a vyzdobit svůj milovaný domov dle svého vkusu.