Cena virtuálního sídla

Překvapil vás úvodník tohoto článku? Je to záměr, ale zase to sdělení není až tak daleko od pravdy. Na adrese virtuálního sídla své společnosti opravdu nemáte nic. Nic vám tam nepatří, nic tam nemáte v pronájmu. Tedy žádný prostor vhodný k podnikání.

A kde ni nemáte, nic nevlastníte ani nepronajímáte, nemělo by to být drahé? Ano, správně přemýšlíte. Vy si pronajímáte jen možnost použít tuto danou adresu jako adresu sídla své společnosti s ručením omezeným, což je podmínka aby tato vaše společnost mohla být zasána do Obchodního rejstříku.

Všechno má svou cenu

Kromě toho, získáte také místo pro tabulku s logem své firmy, která bude viset, mezi tabulkami dalších společností, které se rozhodly své sídlo vyřešit tímto způsobem.

A to ještě není zdaleka všechno. V ceně virtuálního sídla firmy jsou započteny další různé, praktické a vítané služby. Jde především o všechny služby spojené s přijatou korespondencí a zásilkami vůbec.

Jde o to, že každý dopis, a to běžný či doporučený, bude přijat na recepci a vy sami rozhodnete, co se s ním bude dít dál. Dopis může být pouze zaevidován a uložen až do doby, kdy si jej osobně vyzvednete. A to může úplně být, kdykoliv kdy budete mít zrovna chvilku času si je vyzvednout a cestu kolem svého virtuálního sídla.

Vše je na prodej. I firmy.

Můžete si však také, v případě, že se obáváte nějakého prodlení, nechávat své přijaté dopisy nechat naskenovat a jejich skeny ve formátu PDF nechat posílat přímo na svou e-mailovou adresu. Tato služba je poskytována naprosto diskrétně a je klienty virtuálních sídel hojně využívaná.

Další, velice vítanou a oblíbenou službou, je možnost využití skutečné kanceláře, případně konferenční místnosti pro případ vlastních důležitých obchodních či provozních jednání. Potřeba takové konference se čas od času projeví v činnosti každé podnikající společnosti. Obchodní partneři jistě ocení možnost jednání v luxusních prostorech.