Převozy léků

Distributoři léčiv jsou velmi důležití, protože kdyby nebyli, tak kde bych potom kupovali a sháněli léky a další věci tomu podobné? Já vím o tom své, protože jsem před lety distribuovala a převážela léky a musím říct, že to není úplně obyčejná práce. Hlavně jsem si myslela, že to bude naprosto jednoduché, jako když si jdu například pracovat do pekárny péct chleba a rohlíky. Jenže jsme se hodně moc spletla! Když jsem na internetu našla nabídky na pozice distributoři léčiv, tak jsem si řekla že to hned musím zkusit. Byla jsem prodavačkou v obuvi už hodně dlouho a už mě to tam nebavilo a řekla jsem si, že jako distributor léčiv budu vlastně i více užitečná a potřebná.

Pečujte o své zdraví.

A navíc je to hodně záslužná práce! Sice bych léky jen distribuovala, ale taky to je skvělé a prestižní! Podle mě si každá práce zaslouží respekt od ostatních, ale co se týče léčiv a distribuce, tak je to něco jiného. A tak jsem měla tedy na konkurz. A musím říct, že mě šokovalo, že jsem tam nebyla sama. Měla jsem za to, že tam nikdo nebude chtít a že tam budu sama. Omyl, bylo nás tam si deset. No, co se dá dělat, v pohodě, nějak to zvládnu.

Staráte se o svůj chrup?

No a musím říct, že pohovor na pozice distributoři léčiv byl docela složitý a bylo tam vážně plno otázek. Až jsem se popravdě divila. Ptali se mě ně předchozí zkušenosti s léky a řízením dodávky. Tak dodávku jsem již několikrát řídila a je to všechno v pohodě. Ale že bych měla nějaké zkušenosti s léky? No snad jen to, že je beru. Léky na bolest nebo na horečku. Nevím, jestli se to tak počítá, ale řekla jsem to tam. A oni si mysleli, že si z nich dělám jenom srandu. Ale nebylo to tak! Myslela jsem to vážně, protože jsem tu práci chtěla. A distributoři léčiv by mě možná měli rádi, protože jsem nekonfliktní osoba, takže by se mnou ani nebyl nikde problém. S každým dobře vycházím a myslím, že distributoři léčiv by to měli taky ocenit. No uvidíme, jak pohovor nakonec dopadne.