3 způsoby, jak si uchovat vzpomínky z dovolené

Návraty z dovolené bývají problematické nejen kvůli dlouhé cestě, která nás často čeká. Cesta je v očích mnoha z nás ještě delší a úmornější právě proto, že se nikomu nechce opustit příjemné prostředí hotelu kousek od moře nebo jiné vybrané destinace a vrátit se zpět do pracovního koloběhu a všedních dnů. Se vším se ale můžete jednoduše vypořádat a o návratu z dovolené platí to samé. Možná pro vás sice bude náročné zvyknout si na stálý denní režim, pokud se vám to však podaří, můžete začít pracovat na tom, abyste si dovolenou mohli připomínat po celý nadcházející rok, než bude následovat další. A jakými způsoby toho můžete docílit?

Velké fotoalbum

Staré dobré fotoalbum

Dosud stále nejpoužívanějším způsobem je ukládání fotek ve fotoalbu. Starší generace sice stále nedá dopustit na klasická fotoalba v pevných deskách, s příchodem chytrých mobilních telefonů se však fotografie často přesouvají i do fotoalb právě v nich. Oba https://en.oxforddictionaries.com/definition/oba způsoby umožňují rychlou orientaci v tom, co chcete najít, na druhou se nejedná o nic originálního a příprava vám zabere pár minut.

Relax na pláži

Scrapbook

Kniha plná všeho, co jste si z cest a dovolených domů přivezli – to je scrapbook! Do knihy s pevnou kroužkovou vazbou a tvrdými listy můžete nalepit všechno – od letenek, jízdenek na veřejnou dopravu, vstupenek i skvělých fotek, s jejichž tiskem vám pomůže tiskárna fotek na doma. Vše ozdobte třeba sušenými květy a dekorativní páskou a můžete se kochat vzpomínkami na dovolenou po celý rok!

Fotokniha

A pokud vám výtvarné činnosti nikdy moc nešly, stále není důvod k zoufalství. Stačí pouze z telefonu vylovit všechny fotky, které jen máte a vytvořit z nich fotoknihu, kterou pak jen na prodejně vyzvednete nebo si ji můžete nechat doručit až domů. A pokud koupíte několik kusů, určitě se stane i skvělým dárkem pro vaše spolucestovatele.