Dřevěné mobilní domy, které šetří vaše finance

Sníte o vlastním bydlení uprostřed přírody, o vlastním domku se zahradou, ale brání vám v postavení rodinného domu nedostatek financí? Přece jenom je nutné si pořídit vhodný stavební pozemek, zafinancovat vše potřebné okolo, zaplatit daň z nemovitosti, a ještě financovat stavbu rodinného domu – to jsou velice nákladné položky a mnohdy bývá problém získat dostatečně vysokou hypotéku. Nenechte si váš sen rozplynout jako mýdlovou bublinu a najděte alternativní, a především cenově dostupnější bydlení. I takové možnosti jsou, tak proč jich nevyužít a nesplnit si svůj sen o vlastním bydlení.
stavba domu
Alternativou k rodinnému domu a cenově výhodnějším řešením může být dům mobilní, ze dřeva https://www.lavarohouse.cz/neboli mobilheim.
CELOROČNÍ NEBO SEZÓNNÍ
V nabídce mobilheimů naleznete jejich jak celoroční, tak i sezónní variantu. Sezónní tak můžete využívat třeba jako vaši víkendovou a dovolenkovou chatu. Celoroční mobilní dům vám zase poslouží k trvalému obývání.
Výhody bydlení v mobilheimu
· Nízká pořizovací cena
· Rychlá dostupnost a rychlá realizace
· Absence nutnosti stavebního povolení
· Zajímavý designový vzhled
· Velký výběr různých dispozičních řešení
· Použití přírodních materiálů
· Nenáročnost na údržbu
interiér domu
Máte problém získat dostatečně vysokou hypotéku k tomu, abyste si mohli pořídit nebo nechat postavit rodinný dům, ale přesto toužíte po tom bydlet v domku se zahradou na vesnici nebo v klidné obci? Nebo chcete mít místo, kam vyrážet na víkend a na dovolenou, ale chatu si nemůžete dovolit? Mobilheimy jsou tu pro vás a právem se těší stále větší oblibě. Splňte si sen o vlastním bydlení mimo velké město, v klidu nedaleko přírody. V mobilním domě se velice rychle zabydlíte. Neváhejte a využijte cenově dostupnou a ekologickou cestu k vašemu novému bydlení a bydlete podle vašich představ.