Výrobky z řady schneider unica vás nadchnou!

Jestliže patříte k těm, kteří si potrpí na kvalitu, a zároveň jim záleží i na tom, jak věci vypadají, jistě se vám zalíbí zásuvky a vypínače Schneider od Lightpark.cz.
Tyto výrobky vás okouzlí pestrou paletou barev, ze které si snadno zvolíte přesně takové barevné odstíny, které do vašeho interiéru nejlépe zapadnou. Takže se vlastně jedná o takovou malou revoluci v oblasti elektrických součástek.paleta barev
Vždyť všichni moc dobře víme, že dlouhé roky nebylo v této oblasti z čeho vybírat. Dostupné barevné trio bílá, béžová a šedá totiž uspokojí jen málokoho. Takže každý, kdo měl zájem o jiné barvy, musel si pomoci svépomocí. Třeba tak, že své domácí elektrické pomocníky přetřel speciální barvou, anebo polepil samolepicími tapetami. Tato složitá práce už je naštěstí pryč. Kdo má zájem o skutečné a skutečně atraktivní barvy, může si vybrat z produktové řady výrobků unica od firmy Schneider electric.
Tyto výrobky mají ještě jednu významnou výhodu – jsou modulární. A to znamená, že jejich výsledný vzhled můžete pružně měnit. A to je důležité!
Snad každý z nás si totiž dokáže představit situaci, kdy se doma rozhodne pro změnu, třeba pro jinou výmalbu. A co pak s barevnými zásuvkami v jiném odstínu, anebo dokonce v jiné barvě? Pokud sáhnete po výrobcích z produktové řady unica, nebudete muset takové dilema řešit dlouho.elektrické kabely, díra ve zdi
Jejich předností je, že sestávají ze základního univerzálního strojku a svrchního krycího rámečku, který je možné pružně měnit dle potřeby. Takže ten může mít vždy takovou barvu a tvar, o jaký máte zájem.
A rozhodně se nemusíte obávat, že by vás taková výměna stála velké peníze – nové krycí rámečky pořídíte za pár korun a vyměníte je během pár krátkých chvil. Nebudete vás to stát téměř žádné peníze, a jen minimum času – a váš byt přitom bude dokonalý, a vždy přesně podle vašich představ.